Image Alt

O nas

Depicenter

Poznaj nas bliżej

DEPICENTER to miejsce stworzone z myślą o ludziach, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i otoczony zostaje kompleksową opieką kosmetologa. Naszym celem jest stworzenie miejsca, które zaspokoi Państwa potrzeby, pozwoli zapomnieć o codziennym natłoku zajęć i pomoże zakończyć dzień chwilą dla ciała. Wszystkie zabiegi wykonywane są w naszym gabinecie przez wykwalifikowaną kadrę kosmetologów z ogromną wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem oraz certyfikowanymi szkoleniami.

Przed rozpoczęciem przygody z DEPICENTER, gwarantujemy przeprowadzenie szczegółowej, bezpłatnej konsultacji, w celu zapoznania się z Państwa oczekiwaniami, ułożenia indywidualnego planu zabiegów oraz przekazania wszelkich niezbędnych informacji dot. zabiegów.

Zabiegi na twarz
Depicenter gabinet
Depicenter

Najnowszy sprzęt

W naszym gabinecie pracujemy tylko na najnowszym i najskuteczniejszym sprzęcie, będącym liderem na światowym rynku kuracji do walki z owłosieniem, laserze amerykańskiej firmy Lumenis Light Sheer Duet, który zdobył wiele światowych nagród. W DEPICENTER mogą Państwo dodatkowo skorzystać z zabiegów odmładzających na twarz oraz wyszczuplających na ciało. Do zabiegów wykorzystujemy preparaty najlepszych firm m.in. Revitacare, pHFormuła, które wybrane zostały w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, a o ich jakości świadczyć mogą zdobyte nagrody na światowym rynku medycyny estetycznej i kosmetologii.

Możemy Państwu zagwarantować, że korzystając z usług naszego gabinetu uzyskają Państwo najlepsze efekty zabiegowe. Nasz pełen pasji do kosmetologii i medycyny estetycznej, personel chętnie odpowie na Państwa pytania, a zabieg przeprowadzony w naszym gabinecie będą Państwo miło wspominać, dzięki przyjaznej i pełnej profesjonalizmu atmosferze.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegową i rozpoczęcia z nami drogi do piękna.

Nasz zespół

Właściciel, Kosmetolog
Paulina

Studentka pielęgniarstwa Specjalista w depilacji laserowej i kosmetologii estetycznej, dyplomowany trycholog.

Kosmetolog
Ewelina

Specjalista w depilacji laserowej i zabiegów na twarz

Kosmetolog
Julia

Specjalista zabiegów na ciało i twarz problematycznych

Kosmetolog
Paulina

Specjalista depilacji laserowej i zabiegów na ciało

Kosmetolog
Kamila

Specjalista depilacji laserowej i zabiegów na ciało

Kosmetolog
Marianna

specjalista depilacji laserowej, zabiegów na ciało i twarz