Image Alt
  /  Uroda   /  Nowość w gabinecie Alma Spa Deep

Depicenter - gabinet kosmetyczny - depilacja laserowa, mezoterapia, lipoliza, profhilo, geneo - Poznań

Depicenter o nas

Nowość w gabinecie Alma Spa Deep

Alma Beauty Spa Deep to nowoczesny wymiar modelowania sylwetki. W przeciągu kliku minut jesteś w stanie pozbyć się zbędnych centymetrów, przepięknie ujędrnić skórę, ale też pozbyć się uporczywych blizn czy rozstępów.

Jak to działa?

Technologia fail radiowej inaczej nazywana jest falą lub promieniowaniem elektromagnetycznym o określonych częstotliwościach radiowych. Mówiąc prostym językiem fale radiowe to inaczej prąd. W medycynie estetycznej mają zastosowanie dwa rodzaje prądów, które różnicuje się ze względu na kierunek przepływu prądu i jego natężenie.

Energia fal radiowych jest stosowana w zabiegach, które skutecznie modelują sylwetkę, redukują cellulit i tłuszcz, rozgrzewają włókna kolagenowe do 45-60 stopni C, czego efektem jest przebudowa kolagenu, a w jego konsekwencji poprawa jakości skóry bez uszkodzenia naskórka.  Następuje stymulacja fibroblastów do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu i elastyny, dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. Działają przyczynowo, a nie tylko na same objawy. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację. Głębokie kontrolowane podgrzewanie warstw tłuszczu, napinanie tkanek oraz przyspieszenie krążenia krwi umożliwiają drenaż złogów tłuszczu przez układ limfatyczny, dzięki czemu cellulit ulega zmniejszeniu.

„Kilka centymetrów mniej w kilka minut? Nie ma problemu…”

Wskazania do zabiegu : zlokalizowana tkanka tłuszczowa, cellulit, modelowanie ciała i twarzy, brak jędrności skóry, korekcja owalu twarzy.

Zalecenia po zabiegowe :

  • zalecane jest picie dużej ilości wody od 8-10 szklanek dziennie przez trzy dni po zabiegu
  • zalecane jest unikanie nadmiernego wysiłku fizycznego, pocenia się, gorących kąpieli oraz wizyt w saunie przez trzy dni po zabiegu
  • zalecane jest też unikanie spożywania alkoholu przez trzy dni od zabiegu.

Częstotliwość zabiegowa: seria do około 4-6 zabiegów co 1-2 tygodnie. Liczba zabiegów może być różna, zależnie od stopnia nieregularności skóry, wieku pacjenta, palenia papierosów, przyjmowanych lekarstw. Korzyści tego zabiegu jest wiele, od przebudowy kolagenu, poprawy napięcia skóry po redukcję cellulitu. Jest to zabieg bardzo przyjemny w odczuciach, efekt jest widoczny od razu po zabiegu, pogłębiając efektywność nawet do 3 miesięcy. Opracować możemy praktycznie każdą część ciała. Zmagasz się z „oponką” na brzuchu? Przeszkadza Ci drugi podbródek? Nie ma problemu, zapraszamy na Nasz fotel. Uwierz Nam, w kosmetologii estetycznej nie ma rzeczy nie możliwych! W Depicenter lubimy podejmować wyzwania, czekamy właśnie na Ciebie! Zadzwoń i wypróbuj na swojej skórze nasz nowy zabieg!